603 060 899, 693 430 534 biuro@pierredeplaisir.com

„Idealna rzecz dla kosmetycznych minimalistów…”

srokao.pl

„Pielęgnacja kamieniami to nie tylko relaks ale także oczyszczona i wygładzona skóra”

kosmetykofanki.blogspot.com

„Mogłam poczuć się jak w spa używając kamieni podczas masażu ciała. Świetnie sprawdziły się jako peeling i ciało po ich użyciu było gładkie.”

sylwiatestujeiradzi.blogspot.com

„…to ciekawy, nietypowy sposób na peeling”

kosme-tiki.blogspot.com

„Ten kamień mimo mojego zdziwienia uspokaja i wycisza, co jest dodatkowym atutem. Miły dla oka, podręczny i przydatny zestaw dla każdego.”

rodzinkatestujeirecenzuje.bloog.pl

„Kamień jest świetny, złuszcza martwy naskórek lepiej niż mój peeling który dotychczas uważałam za najlepszy. Delikatnie masuje i wygładza skórę twarzy.”

dorotapisze.pl

„Śmiało mogę powiedzieć, że kamień w połączeniu z naturalnym mydłem czy żelem daje lepsze efekty niż tradycyjne peelingi, nawet te enzymatyczne. Jestem nim zachwycona, zarówno jego prostotą używania, świetnymi rezultatami jak i ceną (..). Jeden kamień zastępuje nam gąbeczki, szczoteczki czy rękawice razem wzięte, nie zużywając się i nie tracąc nic na swoim działaniu.”

zdrowaipiekna.com.pl

„…takie kamienie są niezniszczalne. Jeśli nie rozbijemy ich młotkiem, to będą zdatne do użytku przez długie lata!”

joanna-interestingdetails.blogspot.com

„Kamień mydlany ma wiele zalet, jest innowacyjny, może być stosowany do każdej partii ciała i się nie zużywa. Napełniając go organicznym mydłem możemy przeprowadzić całkowicie naturalny peeling ciała. Jest praktyczny, możemy zabrać go ze sobą w podróż nie martwiąc się, że się wyleje.”

dyed-blonde.blogspot.com

„…kamień, który pozwoli nam oczyścić skórę i pięknie ją wygładzić”

kosmetykibeztajemnic.pl

„Przesuszony naskórek został usunięty w delikatny sposób, bez podrażnienia. Skóra jest oczyszczona, bardziej miękka i gotowa do wchłonięcia nawilżającego kremu.”

testolandiaa.blogspot.com

„Skóra po takim zabiegu wygląda zdrowo i ma ładny koloryt. Masaż bardzo relaksuje, wprawia w uczucie błogiego uspokojenia.”

testujeiopiniuje.blogspot.com

„Po zastosowaniu produktu, skóra staje się rozjaśniona i jedwabista w dotyku. Nie ma również zadziorków, które niejednokrotnie towarzyszą nam po zastosowaniu szorstkiego pumeksu.”

toksycznakosmetyczka.blogspot.com

„Ciało po użyciu tych kamieni jest niesamowicie miękkie i oczyszczone”

olusky.blogspot.com

„…kamień peelingujący Pierre de Plaisir to produkt tworzony z sercem”

minimalistka.pl

„…kamień działa jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki”

maminelove.blogspot.com

„Kamień peelingujący Pierre de Plaisir sprawia, że nasza skóra jest piękna i gładka, a na dodatek jest designerskim akcentem w naszej łazience.”

http://gruszkowo.pl